lt pl ru
15 gruodžio, 2013

Džiaugsmingų Šv. Kalėdų !

Sveiki, brangieji,

   Kalėdos jau ne už kalnų ir aš su savo pagalbininkais apsikrovęs darbais stengiuosi iš visų jėgų išpildyti Jūsų slapčiausius norus,  kad galėtumėte džiaugtis ir sutikti savo svajonių Kalėdas kupini šilumos, ramybės ir laimės.

   Vėlais vakarais stebint židinio liepsnos įmantriausius šokius, žvakių šviesoje skaitau Jūsų laiškus bei kruopščiai sužymiu pastabas, duodu nurodymus atsakingiems mano darbuotojams pasirūpinti viskuo iki pačių mažiausių smulkmenų, kad šios nuostabiausios Kalėdų šventės išvakarėse nepatirtumėte nei lašo nusivylimo, o tik begalinę meilę, kuria galėtumėte pasidalinti su kitais.

      Visas šis procesas kruopščiai fiksuojamas mano „Kalėdųfotolaboratorijos“, tad noriu su Jumis pasidalinti šiomis nuostabiausiomis akimirkomis.

Peržiūrėti  nuotraukas:  galerija

Džiaugsmingų Šv. Kalėdų !


Kategorija: įrašai / Įvykiai
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses

16 gruodžio, 2013
wika

Kur registruotis?noriu sio atviruko:))


16 gruodžio, 2013
Kalėdų Senelis

Sveika Wika. Tau tereikia pasidalinti galerijos nuoroda su savo draugais ir palikti komentaruose savo el. pašto adresą (jis bus matomas tik administratoriui) kurio galima būtų išsiųsti tau geros kokybės darbalaukio nuotrauką. Džiaugiuosi, kad tau patiko. 😉